Bestyrelsesformand

Anders Løth

anders@hils.dk


Kasserer

Stine Rysgaard

stine@hils.dk


Øvrige bestyrelsesmedlemmer

Thomas Lykke

thomas@hils.dk

 

Anne Høygaard Egebjerg

anne@hils.dk

 

Helle Skaaning

helle@hils.dk


Suppleanter 

Cathrine Ortmann

cathrine@hils.dk

 

Desirée Mariager

desiree@hils.dk


Bestyrelsesmedlemmer i HILS vælges for en 2-årig periode ifm. generalforsamlingen, som afholdes senest d. 15. juni hvert år


Vores sponsorer