Tilde Mette Juul

Ansvarsområder: Formand, kommunikation

Mor til Carl, HILS 2 og Anna, HILS 3 

Tlf: 5170 3995

Mail: tilde@hils.dk

Henrik Haugsted Pihl

Ansvarsområder: Kasserer, Sponsoraktiviteter

Far til Anna på HILS1 og Athena på HILS3

Tlf: 22905809

Mail: haugsted@hils.dk

Lone Larsen

Ansvarsområder: Stævner og officials

Mor til Gustav, HILS 2 og Sebastian, HILS 3

Tlf: 30535824

Mail: lone@hils.dk

Anne Galsøe

Ansvarsområder: Sponsorstævne, Hillerød Cup

Mor til Christian, HILS 2 og Johan, HILS 3

Tlf: 2877 8447

Mail: anne@hils.dk

Kurt Aaholst

Ansvarsområder: K-svøm

Far til Johanne, HILS 2

Tlf: 2941 6165

Mail: kurt@hils.dk

Ann Sofie Zeiler

Ansvarsområder: Svømmeskole

Mor til Ida, HILS 2

Tlf: 2987 4095

Mail: annsofie@hils.dk

Henrik Ricken (Suppleant)

Ansvarsområder: Sponsorstævne, NS-mini-udvalg

Far til Alberte, HILS 4

Tlf: 3084 5227

Mail: ricken@hils.dk